Jaké jsou nejdůležitější připojištění ve vaší úrazovce?

,

Přemýšlíte o úrazové smlouvě, či si nevíte rady s její kompletací? Připravili jsme článek právě pro vás. V tomto článku se dočtete, které připojištění ve smlouvě nesmí chybět. Ptáte se jaké smlouvě? V úrazovce, která bude správně nastavená a bude vám dobrým sluhou. Následně můžete přejít na konkrétní připojištění a zjistit si více informací.

Tyto připojištění by neměly chybět v žádné kvalitní smlouvě. Aby je smlouva pouze obsahovala, je však málo. Nejdůležitější je správné nastavení. To je pro každého člověka odlišné!

Pojištění smrti

Nese hlavní smysl celé úrazovky. Jsou situace, kdy by mělo být sjednáváno bez jakýchkoliv výjimek. Také je však nutné dát si pozor při sjednávání. Nemusí být pojištění smrti, jako pojištění smrti. Proto nikdy neuzavírejte smlouvu, ve které vám nebude vše důkladně vysvětleno. Důležitější však je, abyste dotyčného pochopili a všemu rozuměli. Jsou poradci, kteří rádi mluví nejasně.

Pro více informací o pojištění smrti pokračujte ve čtení.

Pojištění invalidity

Často opomíjené, ovšem velice důležité připojištění. Je třeba si uvědomit krutou, avšak pravdivou skutečnost. V případě smrti vám klesnou příjmy a zároveň náklady. V případě invalidity vám klesnou příjmy. Náklady však rapidně porostou.

Pro více informací o pojištění invalidity pokračujte ve čtení.

Trvalé následky

Těžké úrazy se dějí dnes a denně. Co je horší, dokáží pěkně zatočit se životem. Když k tomu dojde, je dobré vědět, že nejsme bez peněz. Pojištění nikdy nikomu zdraví nevrátí. Ani za vás nevyřeší všechny problémy, které přijdou. Ovšem mít finance, od kterých se dá odrazit, je dobrý začátek.

Pro více informací o pojištění trvalých následků pokračujte ve čtení.

Závažná onemocnění

S nemocemi někteří lidé bojují od malička. Ti šťastnější se jim celý život vyhýbají. Ovšem nikdy nevíte, kdy vás co může potkat.

Pro více informací o pojištění závažných onemocnění pokračujte ve čtení.

Pracovní neschopnost

Jedna z vysoce stresujících záležitostí. Situace, kdy zdraví neumožňuje člověku pracovat. Mnoho lidí ví, že nemocenská není žádná hitparáda. Pojišťovny tedy přišly s řešením. Pokud je správně nastaveno, dá se tímto připojištěním příjem pěkně dorovnat.

Pro více informací o pojištění pracovní neschopnosti pokračujte ve čtení.

Denní odškodné

Odškodné za den léčení našeho úrazu. Jednoduché. Při správném nastavení je toto připojištění velice dobrý sluha.

Pro více informací o pojištění denního odškodného pokračujte ve čtení.

Hospitalizace

Dostat peníze za noc strávenou ve frustrujících prostorách nemocnice. Alespoň nějaká satisfakce. Toto připojištění není jistě tak důležité jako předešlé. V kvalitní smlouvě však má své místo.

Pro více informací o hospitalizace pokračujte ve čtení.

Napište si o pomoc

Přemýšlíte o úrazovce? Nemusíte vše řešit sami. Pokud by vás zajímalo, jak fungujeme s našimi klienty, přečtěte si článek Jak správně nastavit úrazovou smlouvu.

Máte dotaz? Rád jej zodpovím na telefoním čísle 777 205 170.

Mám zájem o pojištění
Jaké jsou nejdůležitější připojištění ve vaší úrazovce? 4 5 1 1 hlas, přidejte svůj!

Komentáře (0)

Zatím žádné komentáře. Změňme to!

Napište komentář