Dovolená na lůžku. Jak si ji zpříjemnit?

,

Hospitalizace, čili ubytování v nepříliš populárních prostorách nemocnice. Pojišťovny nelenily a samozřejmě se připravily. Výsledkem je připojištění, které by nám mělo při našem ozdravovacím pobytu finančně přilepšit. Jakým způsobem připojištění hospitalizace funguje a má cenu ho vůbec sjednávat?

Funkce hospitalizace

U tohoto připojištění je to opravdu velice jednoduché. Při sjednání smlouvy zvolíme částku. Opět se bavíme o částce, která nám bude vyplacena denně.

Proto obdobně jako u denního odškodnéhopracovní neschopnosti volíme částku od 100, 200, 300, 400, či 500 Kč/den. Samozřejmě můžeme jít i výš. Budeme však muset dokazovat příjmy. Tato námi stanovená suma pak bude vyplácena za každý den, který strávíme na nemocničním lůžku.

To je celé.

Má to vůbec cenu?

Naše úrazová smlouva jistě na připojištění hospitalizace nestojí. Není tedy důvod klást mu vyšší důležitost než ostatním připojištěním. Na druhou stranu doporučuji hospitalizaci vždy do smluv klientů vložit.

Ptáte se proč?

U tohoto připojištění je velmi výhodný poměr ceny a výše připojištění. Lépe se to ukazuje na konkrétní kalkulaci, ovšem toto připojištění se v celkové ceně opravdu ztratí.

Závěr

Řekněme, že se jedná o nejméně důležité připojištění z celé smlouvy. Ovšem vše kolem nás funguje jako celek. To platí i pro vaši úrazovku.

Zajímají vás podrobnosti ohledně nastavování smluv? Nebojte se napsat. Rádi vám pomůžeme dát bezduchému kusu papíru ten správný smysl.

Máte dotaz? Rád jej zodpovím na telefoním čísle 777 205 170.

Také by vám mohl pomoci článek: Jak správně nastavit úrazové pojištění.

Chci kvalitní úrazovou smlouvu
Dovolená na lůžku. Jak si ji zpříjemnit? 4 5 1 1 hlas, přidejte svůj!

Komentáře (0)

Zatím žádné komentáře. Změňme to!

Napište komentář