Nejoblíbenější produkty a informace – Účty

,

Proč se spokojovat s průměrem, když si můžeme brát to nejlepší? Jaké jsou dnes nejoblíbenější, nejkvalitnější a nejlevnější produkty? Máme pro vás odpověď.

Nejvýhodnější bankovní účet

Nejlepším a nejoblíbenějším účtem je v tuto chvíli ten od Equa bank. Žádné poplatky, vstřícnost ve všech ohledech a precizní bankovnictví.

Nejvýhodnější studentský účet

Equa bank nedělá rozdíly, a proto vítězí i v této kategorii. Poznejte výhody výběrů ze všech bankomatů zdarma a osvoboďte se.

Velmi oblíbená je také studentská banka mBank. To nejen pro 500 Kč bonus, který často rozdává všem novým klientům.

Nejvýhodnější spořicí účet

Nejoblíbenějším spořícím produktem je jistě ING konto. Svou skvělou nabídkou si získává více a více příznivců. Za to vděčí jistě i perfektnímu a přesto jednoduchému bankovnictví, v kterém se najde opravdu každý.

Můžu při založení účtu získat nějaký bonus?

Banky často lákají na zajímavé bonusy. Ty se pohybují od několika set korun, až do výše tisíců. Pravidelně pro vás aktualizujeme článek:

Všechny banky, které dávají bonus za založení účtu!

Jak postupovat při změně účtu?

Zní to až utopicky, ovšem banky nám dnes hrají do noty. Zrušení, převedení zkrátka vše udělají za nás. Stačí pouze podat online žádost.

Nevíte si rady?

Napište nám. Pro dotazy je místo, ve formuláři pod článkem. Také nás můžete kontaktovat na telefonním čísle 777 205 170.

Nejoblíbenější produkty a informace – Účty 4 5 1 1 hlas, přidejte svůj!

Komentáře (0)

Zatím žádné komentáře. Změňme to!

Napište komentář