Získejte bonus 500 Kč za založení ING konta

,

ING je další bankou, která se rozhodla obdarovávat své nově příchozí klienty. A to hned pětistovkou! Máme pro vás aktuální a důležité informace pěkně pohromadě.

Akce již neprobíhá

Tato akce je od 31. ledna 2018 pozastavena.

Co je ING konto?

ING konto je spořicí účet banky ING. Na českém trhu se tento spořící účet dá označit za klasiku. Koho zajímá víc, může si přečíst naši recenzi ING konta.

Jak získat bonus

  1. Založte si ING konto kliknutím zde. Ujistěte se, že při zakládání účtu je v poli kód akce je napsáno "4636832".
  2. Pošlete na své ING konto do 60 dnů alespoň 1001 Kč.
  3. Nechte tam tisícovku dokud vám ING nepřipíše bonus.
  4. Bonus a tisícovku můžete vybrat.

Založení ING konta

Nejjednodušší je založit ING konto online. Nekonají se totiž žádné papírovačky a zvládne to každý levou zadní za pár minut.

Založit ING konto můžete rovněž přes bezplatnou linku ING – 800 159 159 nebo na kterékoliv pobočce ING.

Vklad alespoň 1001 Kč

To aby se neřeklo. Naštěstí stačí tisícovku poslat a po pár dnech vybrat. Důrazně však doporučuji tento vklad vybrat až po obdržení bonusu.

Obdržení bonusu

Bonusy ING připisuje vždy 21. den v měsíci. A to na účty, které splnily podmínky v měsíci předešlém.

Jakmile vám bude bonus připsán, můžete si s ním dělat, co chcete. Vybrat, či nechat. A pak samozřejmě jít lovit další bankovní bonusy. Dostat peníze z ING konta na váš bankovní účet trvá obvykle 3–4 dny.

Pravidla akce

Vždy uvádíme odkaz na pravidla akce. Ta jsou závazná a nejede přes ně vlak. Vše podstatné jsme však už zmínili. Chybí jen dodat, že akce platí do 31. ledna 2020. DuoFinance.cz není stránka spolupracující s ING Bank.

Chcete bonus 1000 Kč?

Ve chvíli, kdy budete mít založeno ING konto, můžete díky dalším několika kliknutím myši získat 500 Kč navíc. Celkem tedy 1000 Kč. Jak?

Jednoduše si k ING kontu založte i ING podílové fondy. Stačí si je během mžiku založit ke svému ING kontu a "zainvestovat" alespoň 5000 Kč. Poté vám ING k vaší investici přidá 500 Kč jako dárek. Tuto pětistovku můžete rovněž bez ostychu vybrat.

Kód akce

Pro možnost získat 500 Kč k první investici uveďte při zakládání do pole kód akce "4636832". Oněch 500 Kč je totiž pouze pro doporučené klienty. A my vás tímto kódem doporučujeme.

Další bonusy

Odstavec pro fajnšmekry. Pokud jste lovci bonusů, mohl by se vám líbit náš článek shrnující všechny výhodné bankovní bonusy.

Aktuální bankovní bonusy
Získejte bonus 500 Kč za založení ING konta 4.3 5 1 14 hlasů, přidejte svůj!

Komentáře (4)

Tomáš - DuoFinance.cz

Upozorňuji lovce bonusů, že tato akce je od 31. ledna 2018 pozastavena. ING připravilo nový formát akce - článek vydáme už brzy!

Dorota

Dobrý den, v pravidlech je do 31.1.2018, ale pod tím píšete, že akce trvá do 28.2.2018 U ING o tom nic neví. Jak to tedy je?

Tomáš - DuoFinance.cz

Dobrý den, máte pravdu. Přehlédl jsem se v pravidlech. Snad ING akci brzo znovu spustí. Omlouvám se za případné komplikace.

nila

lze kod pouzit i v listopadu? v pravidlech je akce prodlouzena na listopad

Tomáš - DuoFinance.cz

Ano akce 500 Kč k novému ING kontu běží i v listopadu. ING ji vždycky prodlouží o měsíc. Takto to funguje snad od samého začátku :)

David

Platí akce ještě?

Tomáš - DuoFinance.cz

Ano, ING akci prodloužila do konce října 2017.

Napište komentář

Aktuální bankovní bonusy