777 205 170
info@duofinance.cz

Recenze spořícího účtu ING Konto

Chci ING Konto s bonusem 500 Kč

Jsem zastáncem názoru, že osobní úspory a úspory domácnosti by neměly jen tak ležet na běžném účtu, kde při dnešních nulových úrokových sazbách opravdu jen leží. Přitom by mohly pro svého majitele pracovat a něco mu vydělat. Jednou z možností, jak nechat své úspory bezpečně růst, je spořící účet ING konto. Pojďme se mu tedy podívat na zoubek.

ING konto je kompletně zdarma

Mít spořící účet vedený zdarma je v dnešní době naprostý standard. Jediná zpoplatněná služba je zaslání papírového výpisu (20 Kč za výpis) mimo standardní roční periodu. Samozřejmostí je pojištění vkladů až do výše jednoho milionu euro.

Proč využít spořící účet

Spořící účet v dnešní době dokáže téměř úplně nahradit běžný účet. Jediná nevýhoda je, že se jedná o bezhotovostní účet. Nemůžete tedy vkládat hotovost a vybírat z bankomatu. Jinak Vám na něj může chodit výplata a využívat můžete také elektronické bankovnictví.

Peníze máte po ruce

Veškeré peníze můžete mít do 2 dní na svém běžném účtu. Opravdu veškeré. ING konto nevyžaduje minimální zůstatek. Zároveň můžete spořit jakoukoliv částku v jakýchkoliv intervalech.

Palec nahoru za internetové bankovnictví

ING konto si zakládá na svém internetovém bankovnictví. Z pohledu uživatele musím konstatovat, že se opravdu povedlo. Je přehledné, intuitivní a dá se v něm snadno najít to, co člověk zrovna potřebuje. A když se přeci jen něco nedaří, máme od ING k dispozici bezplatnou pomoc na telefonním čísle 800 159 159.

Jak je to s úročením?

V posledních 4 letech rapidně klesly úrokové sazby napříč všemi spořícími účty. S tím se nedá nic dělat. Aktuální sazba tohoto spořícího účtu je 0,7% za rok do výše vkladu 1 000 000 Kč. Nad 1 000 000 Kč je roční sazba 0,6%. Úroky jsou připisovány vždy na konci měsíce.

Jsou tu i výhodnější "spořáky"

Například Sberbank nabízí prostřednictvím svého spořícího účtu Fér spoření plus úrok až 1,53% za rok. Tato úroková sazba se týká všech vkladů do 300 000 Kč. Na oplátku garantuje nesnížení sazby do konce roku 2016. Jinak má Sberbank vesměs totožné parametry.

Využít akční úrok 1% p. a.

ING vyhlásila zajímavou akci pro nové klienty. Necháte-li se doporučit, získáte na 3 měsíce zvýhodněný úrok 1% p. a. Zvýhodněná sazba platí pro zůstatek do výše 400 000 Kč. Na obrázku níže vidíte, co je potřeba pro aktivaci bonusového úroku udělat. Stačí při registraci zadat do příslušného políčka kód kód 4636832. Pro správné vložení kódu při registraci zafajfkujte políčko “Mám kód akce” a do políčka pod ním napište 4636832.

ING Konto bonusový kód

Jak založit ING konto?

Nejjednodušší je založit si ING konto online. Pokud zvolíte tento způsob, nebudete muset řešit žádné papírování ani chodit na poštu. Online založení zvládnete za pár minut. ING konto si můžete založit také přes bezplatnou linku ING: 800 159 159 nebo na kterékoliv pobočce ING.

Chci ING Konto s bonusem 500 Kč
Recenze spořícího účtu ING Konto 3 5 7 hlasů, přidejte svůj!
Máte dotaz? Rádi vám pomůžeme
Vyplňte prosím pole označená hvězdičkou (*).
Odpovíme do dvou pracovních dnů na váš email.