Konec ZUNO. Co bude s klienty? Máme tip

,

ZUNO ryze internetová banka. Lákala své klienty nejen na přívětivé a intuitivní bankovnictví, ale také na zajímavé bonusy. Nyní už to neplatí. 21. října byla ukončena nabídka služeb novým klientům. Máte u ZUNO účet? Řekneme si, co vás čeká. Také máme tip, jak z celé situace vytěžit maximum.

Proč ZUNO končí?

Důvody jsou zcela jednoduché. Jako jediná z nízkonákladových bank, ke kterým patří ještě Equa bank, Air bank a další, hospodařila se ztrátou.

V roce 2015 se proto mateřská Raiffeisenbank rozhodla, že banku prodá. S koupě ale sešlo. Další zájemci se nenašli, což odstartovalo začátek konce.

Co bude s klienty?

Podle informací Raiffeisenbank nic. Zkrátka nezbývá než čekat do poloviny roku 2017. Přibližně do této doby můžete stále využívat služeb, na které jste zvyklí.

Loď se potápí, proč tedy zůstat?

Vedení Raiffeisen bank si zřejmě myslí, že konec banky je běžná záležitost a Vy klienti zůstanete zcela klidní. Poté si necháte bez problému převést svůj účet do banky Raiffeisen a budeme dělat, jako že se nic nestalo.

Ne, že by byl účet eKonto SMART od Raiffeisen úplně špatný. Ovšem pro velkou spoustu lidí to bude krok k horšímu.

Tip – změňte banku

Nenechte Raiffeisen, aby se tvářila, jakože nic. Vyřešte celou situaci teď. Vyhnete se možným problémům a nejen to. Získáte i lepší účet.

Jak na to?

První krok

Založení nového účtu. Ze stran návštěvníků dostáváme neustále jednu otázku: "Který účet je nejlepší?" Srovnání dnes nabízených účtů přináší jasnou odpověď. Pro studenty i pracující lidi je dnes nejlepší osobní účet od Equa bank. Proč

Účet by tedy byl. Založit jej můžete jednoduše na webu Equa bank.

Druhý krok

Zrušit stávající účet v ZUNO. To jde naštěstí velmi jednoduše. Zrušit jej můžete online ve svém internetovém bankovnictví, nebo na infolince 245 699 999.

Srovnání běžných účtů 2020
Konec ZUNO. Co bude s klienty? Máme tip 4 5 1 1 hlas, přidejte svůj!

Komentáře (0)

Zatím žádné komentáře. Změňme to!

Napište komentář

Srovnání běžných účtů 2020