Úspora času a peněz – Vratnépeníze.cz

,

Nakupujete často na internetu? Pak jste tady správně! Mám pro vás tip, jak ušetřit až několik stovek korun zcela jednoduchým způsobem. Stačí se pouze zaregistrovat na nákupní galerii www.vratnepenize.cz. Vše je jednoduché a není nutné se ničeho obávat.

Co jsou “vratné peníze“?

Vratnepenize.cz je internetová nákupní galerie, která při nakupování zboží u vybraných internetových obchodů vrací část zaplacených peněz zpět do vaší peněženky. Provozovatelé vratnepenize.cz dostanou vyplacenou provizi z nákupu a větší část provize putuje zpět na váš účet.

Výše provize je uvedena v přehledném seznamu obchodů. Seznam obchodů je velmi rozsáhlý. Obsahuje známé či méně známe internetové obchody.

Mezi významné partnery této galerie patří například Kasa.cz, Mall.cz, DameJidlo.cz či Zoot.cz. Každý uživatel může využít mnoha nabídek napříč širokým spektrem obchodů od pojištění svého drahocenného majetku až k nákupu šperků pro svou drahou polovičku.

Jak služba funguje?

Prvním nezbytným krokem k návratu vašich finančních prostředků zpět na bankovní účet je registrace na adrese www.vratnepenize.cz. Registrace je velmi jednoduchá a existuje více způsobů včetně registrace přes email či facebook.

Jako bonus za registraci obdržíte 50 Kč. Minimální hranice stavu vašeho účtu pro vyplacení bonusu činí 300 Kč.

Nakupování

Nákup probíhá velmi jednoduše. Nejprve si vyberete požadovaný internetový obchod ze seznamu e-shopů. Pokud nemáte předem vybraný obchod, ve kterém budete nakupovat, tak si můžete vybrat z velké řady obchodů, které jednoduše vyfiltrujete podle kategorie.

Poté stačí pouze kliknout na tlačítko přejít do obchodu a vybrat si zboží, které chcete zakoupit. Nákup je však nutné provést bez delšího odkladu po prokliknutí stránky.

Připsání odměny

E-shop díky prokliku rozpozná, že přicházíte z www.vratnepenize.cz a následně vám vyplatí provizi. Provize je vyplacena do 2–3 pracovních dnů od potvrzení nákupu.

Slevové kupony

Slevové kupóny vám umožní získat slevu při nakupování. Princip je velmi jednoduchý, stačí zkopírovat slevový kód a vložit ho do formuláře během platby. Sleva z ceny vám bude odečtena automaticky.

Pokud použijete možnost nakupování přes tlačítko “přejít do obchodu“, tak kromě slevy před placením získáte dokonce vratné peníze, což činí tuto službu ještě atraktivnější.

Další odměny

Další možností, jak si přijít na pár stovek korun je doporučení webu www.vratnepenize.cz kamarádovi, či známému. Můžete sdílet svůj odkaz nebo vyplnit email známého a portál pošle pozvánku sám. Za každého doporučeného, který se registruje a nakoupí zboží v minimální hodnotě 1 000 Kč do tří měsíců od registrace, dostanete 100 Kč.

Další možností je instalace lištičky do vašeho oblíbeného internetového prohlížeče. Za první instalaci obdržíte bonus v hodnotě 20 Kč, což je celkem zanedbatelná částka. Avšak lištička vám usnadní nákup a upozorní vás, že je daný e-shop v seznamu pro vrácení části peněz z nákupu a nemusíte ho dále v seznamu hledat.

Pár slov na závěr

Nakupování v této galerii je velmi výhodné a zcela jednoduché. Myslím si, že je velmi atraktivní dostat část finančních prostředků zpět na svůj účet a hlavně, nevyžaduje to váš drahocenný čas, který můžete věnovat svým blízkým. Případné dotazy nám napište do formuláře pod článkem.

Obdobně jako mnoho firem poskytujících služby, má i tato na trhu konkurenty. To je krásné, protože tak máme možnost většího výběru a můžete si tak vybrat to co vyhovuje právě vám. V případě zájmu čtěte recenzi plnapenezenky.

Přejít na vratnepenize.cz

Komentáře (0)

Zatím žádné komentáře. Změňme to!

Napište komentář

Přejít na vratnepenize.cz
Peněžní bonusy

Srovnání půjček

Recenze půjček