Ušetřete nakupováním pomocí Plnapenezenka.cz

,

Vaše nákupy na internetu můžou být levnější! Díky službě Plnapenezenka.cz získáte zpět až 10 % z ceny svého nákupu. Pojďme si říct, jak plná peněženka funguje.

O co se vlastně jedná?

Plnapenezenka.cz je revoluční server, který nabízí spolupráci s eshopy jako jsou Zoot.cz, Baťa.cz, Mall.cz, Bonprix.cz, Booking.com atd.

Největší předností tohoto serveru je, že pokud se do obchodu přihlásíte pomocí něj, získáte tzv. „cashback“. Cashback je jinak řečeno odměna za nákup.

Na Plné peněžence najdete veškerý sortiment zboží a obchodů. Od oblečení přes elektroniku až po pojištění.

Jak to celé funguje?

Registrace a bonus 50 Kč

Potřeba registrace jistě nikoho nepřekvapí. Za registraci získáte odměnu 50 Kč, která vám bude vyplacena v momentě, kdy odměny za nákupy na vašem uživatelském účtu dosáhnou minimální hodnoty 100Kč.

Pokud nechcete čekat, odměny si můžete vybrat kdykoliv už od 1 koruny, ale bez zmíněných 50 Kč za registraci.

Tlačítko "Přejít do obchodu"

Pokud jste zaregistrováni a chcete přejít k nákupu, jednoduše si v Plné peněžence vyberete obchod, ve kterém chcete něco koupit.

Poté stačí už jen u konkrétního e-shopu kliknout na tlačítko „Přejít do obchodu“. Chcete-li mít nárok na odměnu, musíte na eshop přejít právě pomocí tohoto tlačítka.

Pokud byste se dostali na stránky eshopu jakýmkoliv jiným způsobem, ztrácíte na odměnu nárok!

Nakupování

Jakmile jste na stránkách e-shopu, můžete začít s radostí nakupovat.

Kolik odměna činí?

Odměna vždy závisí na tom, kde jste produkt nakoupili. Každý e-shop totiž nabízí jinou odměnu. Nejčastěji se odměny pohybují v rozmezí 2 – 10%. Na této stránce naleznete všechny partnerské eshopy i s výší jejich odměn.

Do ceny, ze které se vypočítává odměna, není zahrnuto DPH ani poštovné. Rád bych ještě dodal jednu zásadní maličkost. Čím častěji nakupujete, tím větší odměny vás čekají.

Další možnost, jak zde vydělat, je stáhnutí si lišty do prohlížeče, sledování akčních nabídek, popřípadě doporučení serveru známým. I za splnění těchto bodů vás čekají zajímavé odměny.

Závěr

Myslím si, že nakupování s pomocí serveru Plnapenezka.cz se vyplatí. Proč nezkusit ušetřit nějakou tu korunku? Doufám, že vám tato recenze pomohla objasnit nejdůležitější informace. Případné dotazy směřujte do komentářů pod článkem :)

Založit Plnou peněženku
Ušetřete nakupováním pomocí Plnapenezenka.cz 3.2 5 1 9 hlasů, přidejte svůj!

Komentáře (0)

Zatím žádné komentáře. Změňme to!

Napište komentář

Založit Plnou peněženku
Peněžní bonusy

Srovnání půjček

Recenze půjček