Hamty.cz – budete mít opravdu víc než tamty?

,

Hamty.cz je nejmladším a vcelku oblíbeným cashback portálem na českém trhu. Tato služba je na domovském webu dokonce označována za nejštědřejší cashback portál. To nás nenechalo chladné a pustili jsme se do prozkoumání těchto vod. Přečtěte si, jak Hamty funguje, a zda-li vám opravdu přinese štědrou odměnu!

Co je to Hamty.cz?

Služba Hamty.cz je cashback portál, prostřednictvím kterého můžete nakupovat v internetových obchodech, a od kterého navíc získáte odměnu za nákup. Tím se vám vrací část utracených peněz zpět.

Konkurenční výhodou Hamty je jednoznačně to, že vám vrátí celou svou odměnu, tedy dostanete zpět peníze v takové výši, v jaké je portál obdrží od prodejce.

Napsali jsme také recenzi o cashback portálu PlnaPenezenka.cz, který má vysoký počet partnerských e-shopů a nadprůměrné odměny. Přečtěte si ji, ať můžete porovnávat s Hamty.cz.

Kolik to stojí?

Cena za členství se pohybuje od 0 korun až po maximálně 240 korun ročně. Výše poplatku je ovlivněna tím, jak moc nakupujete, a spočítá se z nastřádaných odměn za rok. Nic ostatního neplatíte, odměny dostáváte v plné výši.

Kdo jej spustil?

Projekt Hamty.cz založil Patrik Mališ, který se na internetu pohybuje od roku 2000. Zakládal například AkcniCeny.cz a od roku 2006 se věnuje internetovým projektům na plný úvazek. Byl první, kdo spouštěl novinky jako srovnávač cen produktů, slevový portál, cashback či mobilní aplikace s věrnostními kartami.

Jak Hamty funguje

Všechny cashbackové portály fungují více méně na jeden princip. Základem je prostřednictvím nich nakoupit v internetovém obchodě, díky čemuž získáte odměnu nazpět ve stanovené výši.

Jak postupovat a získat odměny?

 • Nejprve se zdarma zaregistrujete pomocí e-mailu či Facebooku?
 • Vyberete si e-shop, ve kterém nakoupíte
 • Objednáte si zboží – proklikem z Hamty.cz je vše zařízeno a váš nákup se u nich zaznamená
 • Odměna vám je připsána na Hamty účet
 • Kdykoliv chcete, požádáte o vyplacení odměny na váš bankovní účet

Jak se registrovat?

Registrace probíhá rychle a doslova super snadno. Registrovat se můžete pomocí e-mailu nebo Facebooku. Celý proces vám nezabere více než 10 vteřin. Jediné, co Hamty zajímá, je e-mail a vaše heslo.

V pravém horním rohu kliknete na zelené tlačítko Registrovat se a v levé části obrazovky vyplníte e-mail nebo zvolíte registrovat přes Facebook či Google. Viz screenshot níže.

Seznam obchodů

Hamty.cz má aktuálně přes 490 obchodů, seznam však neustále roste. Obchody jsou rozděleny do 11 kategorií, ze kterých si pravděpodobně vybere snad každý. Kromě oblíbené módy a elektroniky tak v kategoriích můžete najít například: cestování, nákupní galerie, slevové portály či dům a zahrada.

Mrkněte na naši recenzi, jak na tom je konkurenční portál Vratnépeníze.cz.

Výše odměn

Jak moc vysokou odměnu získáte závisí na smlouvě, kterou má Hamty s daných internetovým obchodem. To znamená, že peníze, které dostanete nazpět, jsou pevně procentuálně dané.

Výši slev vidíte v seznamu obchodů na stránkách Hamty, vždy pod daným názvem internetového obchodu. Každý obchod má navíc individuálně stanoveno, zda se tato sleva bude vztahovat pouza na určité produkty nebo na vše. Podrobnosti se vždy dozvíte kliknutím na "okénko" vybraného e-shopu.

Jak Hamty.cz získává odměny?

Možná právě vy patříte mezi ty, komu se tento způsob "vydělávání peněz" dvakrát nezdá a moc mu nevěříte. Pokud si myslíte, že se jedná o podvod, nemusíte mít strach. Cashback portály jsou naprosto legální a fungují na jednoduchém principu.

Svou činností totiž přivedou do internetových obchodů zákazníky a obchody je za to jednoduše odmění (pošlou jim smluvenou provizi). Některé portály si pak část této odměny ponechají a zbytek vrací zákazníkům. Hamty.cz je právě založen na tom, že posílá svým uživatelům zpět celou odměnu. Aby měl z čeho vyžít, nechá si od uživatelů pouze malý roční poplatek.

O cashback portálech a odměnách za nakupování na internetu napsali také v Skrblik.cz.

Tipy na co nejlepší využití

Zakladatel Hamty.cz radí uživatelům, jak tento portál využít na maximum ku prospěchu.

 • Likněte stránky Hamty.cz na Facebooku nebo Twitteru – díky tomu budete mít přehled o speciálních akcích
 • Do internetového obchodu nezapomeňte přijít přes Hamty.cz, instalujte si rozšíření pro Chrome či Firefox.
 • Nezapomeňte pozvat kamarády, za každého aktivního získáte 200 Kč
 • Prohlédněte si seznam obchodů a nezapomínejte je využít k nákupu

Slevové kupony

Na Hamty.cz můžete najít také službu slevové kupony. Jedná se o určitý nadstandard cashbacku. Díky slevovým kuponům můžete využít aktuálních slev a akcí v daných obchodech.

Výhody

 • Zákazníkům nabízí odměny v plné výši
 • Vyplácí na bankovní účet už od jedné koruny
 • Oproti konkurenčním portálům jsou odměny nadprůměrné
 • Výplata probíhá do 3 pracovních dnů

Nevýhody

 • Nedisponuje mobilní aplikací nakoupit z telefonu ale jde i bez ní?
 • Požaduje poplatek avšak ten se počítá od toho, jak moc nakupujete, a maximálně činí 240 Kč?
 • Chybí věrnostní program

Závěr

Cashback portál Hamty.cz nejvíce ocení ti, kdo nakupují prostřednictvím internetových obchodů často a utratí tak i více než 10 000 korun ročně. Výhodou je, že výplata probíhá již od jedné koruny a v tom se Hamty liší například od Vratnepenize.cz, kde vám peníze vyplatí až od 300 korun.

Odměny v Hamty se mohou vyšplhat maximálně k 50 %, ale i v případně nižších částek se jedná o velmi slušné odměny zpět. Pokud tedy nakupujete přes internet často, určitě bychom se nebáli vyzkoušet zrovna Hamty.

Přejít na Hamty.cz
Hamty.cz – budete mít opravdu víc než tamty? 4.5 5 1 2 hlasy, přidejte svůj!

Komentáře (0)

Zatím žádné komentáře. Změňme to!

Napište komentář

Přejít na Hamty.cz