Rozumí Gepardi financím? Pojďme to zjistit.

, Ondřej Pokorný

Hypotéka. Na našem světě zřejmě není smysluplnější typ bankovního úvěru. Proč? Tato půjčka nám zprostředkovává možnost vlastnit něco tak vzácného, jako je náš domov. Bohužel se však stále jedná o úvěr, který poskytují krvelačné banky. Těm jde samozřejmě o peníze. Proto je nutné být jako se všemi půjčkami velmi obezřetný. Kdo nám může pomoci?

Gepard Finance

Zpátky do minulosti

Píše se rok 2003 a v České republice vzniká firma pod názvem Gepart s.r.o. Tato společnost nabízí občanům pomoc v oblasti hypotéčních úvěrů a dalších. (americká hypotéka, stavební spoření, pojištění, spotřebitelské úvěry)

Pro své kvalitní služby a velký úspěch u spousty spokojených klientů se společnost rozrůstá. Rok 2006 přináší transformaci společnosti Gepart s.r.o. Nová firma hrdě přijímá název Gepard finance a.s. a vstupuje do Asociace hypotéčních makléřů.

Velmi významným krokem byl také vznik Akademie. Ta má za úkol zaškolit mistry oboru. Pro její význam se k ní v článku ještě dostaneme.

Pro nadšené čtenáře o minulosti dnešních firem klikněte zde.

Současnost

V dnešních dnech pomohla tato společnost více než 50 000 klientům. Tém se dostalo prostředků v celkovém součtu 55 miliard korun. Jen za rok 2015 toto číslo překročilo hranici 10 miliard.

A oni těm hypotékám opravdu rozumí?

S klidným svědomím a bez účasti reklamního patoku, mohu říci prosté ANO.

Jedinečný vzdělávací program

Gepard Akademie

Tato akademie je dále specifikována jako ucelený vzdělávací systém hypotéčních makléřů a ostatních provozních složek. Cílem je samozřejmě vysoká odbornost a úroveň. Co již tak tradiční není je zaměření i na rozvoj osobnostních dovedností a kompetencí.

Zkrátka a jednoduše.

Tato složka se zaměřuje na školení skutečných osobností hypotéčního trhu.

Projekt je na našem trhu jedinečný. Svědčí o tom také jedna skutečnost, a to podpora EU.

Závěr

Jak jsme si již řekli, hypotéky jsou velice citlivé a závažné téma. Proto si zaslouží zvláštní péči, kterou Vám neposkytne jen tak někdo.

Na českém trhu pobíhá spousty "poradců" ovšem pánové a dámy z Gepardu mezi ně jistě nepatří. Samozřejmě kvalitní služby poskytují i další. Co je však nutno dodat, že nikdy nebudou lepší.

Společnost Gepard Finance je na vrcholu, a proto spolupráce právě s ní, zajisté nebude krok vedle.

Komentáře

Zatím žádné komentáře. Změňme to!

Napište komentář