Rozumí Gepardi financím? Pojďme to zjistit.

,

Hypotéka. Na našem světě zřejmě není smysluplnější typ bankovního úvěru. Proč? Tato půjčka nám zprostředkovává možnost vlastnit něco tak vzácného, jako je náš domov. Bohužel se však stále jedná o úvěr, který poskytují krvelačné banky. Těm jde samozřejmě o peníze. Proto je nutné být jako se všemi půjčkami velmi obezřetný. Kdo nám může pomoci?

Gepard Finance

Zpátky do minulosti

Píše se rok 2003 a v České republice vzniká firma pod názvem Gepart s.r.o. Tato společnost nabízí občanům pomoc v oblasti hypotéčních úvěrů a dalších. (americká hypotéka, stavební spoření, pojištění, spotřebitelské úvěry)

Pro své kvalitní služby a velký úspěch u spousty spokojených klientů se společnost rozrůstá. Rok 2006 přináší transformaci společnosti Gepart s.r.o. Nová firma hrdě přijímá název Gepard finance a.s. a vstupuje do Asociace hypotéčních makléřů.

Velmi významným krokem byl také vznik Akademie. Ta má za úkol zaškolit mistry oboru. Pro její význam se k ní v článku ještě dostaneme.

Pro nadšené čtenáře o minulosti dnešních firem klikněte zde.

Současnost

V dnešních dnech pomohla tato společnost více než 50 000 klientům. Tém se dostalo prostředků v celkovém součtu 55 miliard korun. Jen za rok 2015 toto číslo překročilo hranici 10 miliard.

A oni těm hypotékám opravdu rozumí?

S klidným svědomím a bez účasti reklamního patoku, mohu říci prosté ANO.

Jedinečný vzdělávací program

Gepard Akademie

Tato akademie je dále specifikována jako ucelený vzdělávací systém hypotéčních makléřů a ostatních provozních složek. Cílem je samozřejmě vysoká odbornost a úroveň. Co již tak tradiční není je zaměření i na rozvoj osobnostních dovedností a kompetencí.

Zkrátka a jednoduše.

Tato složka se zaměřuje na školení skutečných osobností hypotéčního trhu.

Projekt je na našem trhu jedinečný. Svědčí o tom také jedna skutečnost, a to podpora EU.

Závěr

Jak jsme si již řekli, hypotéky jsou velice citlivé a závažné téma. Proto si zaslouží zvláštní péči, kterou Vám neposkytne jen tak někdo.

Na českém trhu pobíhá spousty "poradců" ovšem pánové a dámy z Gepardu mezi ně jistě nepatří. Samozřejmě kvalitní služby poskytují i další. Co je však nutno dodat, že nikdy nebudou lepší.

Společnost Gepard Finance je na vrcholu, a proto spolupráce právě s ní, zajisté nebude krok vedle.

Komentáře (0)

Zatím žádné komentáře. Změňme to!

Napište komentář