Účet u mBank + bonus až 1500 korun. AKCE ZASTAVENA

Tomáš Korábečný

Akce zmiňovaná v tomto článku již není aktuální. Bonus ale pořád můžete získat. Pro své čtenáře jsme totiž připravili speciální promo akci! Více se dozvíte zde.

Základní informace o akci

Současná akce nabízí bonus až 1500 Kč za založení nového účtu. Může se jednat jak o běžný účet mKonto, tak o jeho podnikatelského sourozence mKonto Business.

mBank akci spustila začátkem října 2015. V roce 2021 již tato akce bohužel neplatí.

Jak se vyplácí bonus

Zde přichází největší změna. Narozdíl od předchozí akce totiž bonus není vyplácen jednorázově. Jak je tedy vyplácen?

Tentokrát je bonus rozdělen na 4 různě vysoké "podbonusy". Pojďme si je představit jeden po druhém.

První podbonus

Prvním milníkem je samotné založení účtu. Za splnění tohoto bodu dostanete úvodních 300 Kč.

Druhý podbonus

Dalším krůčkem je lehce jazyková hříčka. Jednoduše je potřeba "nejpozději do konce měsíce následujícího po měsíci, ve kterém byl účet otevřen," zřídit 2 trvalé platby. To znamená trvalý příkaz, inkaso či SIPO. Nastavením těchto plateb si zajistíte dalších 300 Kč. Jak tuto podmínku "očůrat"? Tak, že platby nastavíte, obdržíte bonus a pak je zrušíte.

Třetí podbonus

Na třetím stupínku už se lehce přiostřuje. Pro získání dalších 500 Kč je zapotřebí, aby alespoň 3 měsíce po sobě přišla na Vaše mKonto platba vyšší než 10 000 Kč. Navíc musí být z účtu vedeného jinde než u mBank.

Čtvrtý podbonus

Maximální výše bonusu můžete dosáhnout ve chvíli, kdy se rozhodnete uzavřít v mBank některý z úvěrových produktů. Může se jednat o hypotéku, půjčku, kreditku nebo povolené přečerpání. Rozhodnete-li se některý z těchto produktů uzavřít, obdržíte bonus ve výši 400 Kč.

Další důležité informace

Výše zmíněné "podbonusy" jsou vypláceny nezávisle na sobě. Můžete tedy obdržet bonus 600 Kč za splnění prvních dvou bodů. Nebo 800 Kč za splnění prvního a třetího atd.

Zároveň je důležité při registraci uvést unikátní telefonní číslo a email. Podle pravidel jsou totiž z akce vyřazeni ti, kdo už účet v mBank mají nebo měli – což se pozná právě podle čísla nebo emailu.

Podmínky akce mě opět přesvědčily, že mBank bude bonusy vyplácet férově. A to do 60 dnů od splnění jednotlivých milníků.

Nově je možné získat bonus i pokud už mKonto máte a založíte si mKonto Business. Případně naopak. Dříve byly bonusy pouze pro mBankou nedotčené klienty.

4 tipy k promo akci

  1. Zakládáte účet pouze kvůli bonusu? Nevyřizujte si k němu kartu.
  2. Nemáte-li účet v jiné bance, zvolte založení přes kurýra.
  3. Při založení prosím uveďte v poli "Promo akce" kód "739645791". Můžete tak pomoci zachovat provoz tohoto webu.

Závěrečný odstavec

Věřím, že se mi podařilo objasnit vše důležité okolo této akce. V případě jakýchkoliv dotazů mi můžete napsat do formuláře pod článkem.

Budete-li si účet zakládat, proveďte to prosím kliknutím na zelené tlačítko na konci článku nebo kliknutím na tento odkaz. Nárok na bonus Vám zůstane a zároveň tím podpoříte provoz tohoto webu.

Předem Vám děkujeme :)

Aktuální bankovní bonusy

Komentáře

Zatím žádný komentář, buďte první!

Napsat komentář

Aktuální bankovní bonusy