777 205 170
jsme@duofinance.cz

Získejte u mBank 500 Kč bonus za nový účet

Akce je dočasně pozastavena! mBank je mladá, perspektivní a cool banka. I v roce 2016 rozděluje peníze přímo mezi své klienty. Která jiná banka vám dá při založení osobního (nebo podnikatelského) zdarma vedeného účtu jen tak 500 Kč? Postup k získání bonusu a souhrn důležitých informací naleznete v tomto článku.

Nejsnáze vydělaných 500 Kč

Založte si nový osobní účet mKonto a do několika dní se vám na něm objeví 500 Kč jako dárek. Co je potřeba pro to udělat? V podstatě nic. Stačí, abyste si v dohledné době založili osobní účet mKonto nebo podnikatelské mKonto Business.

Žádné "ale"

Proč má tahle akce perfektní podmínky? Protože aby vám banka připsala bonus, nemusíte protáčet žádné objemy peněz, mít minimální zůstatek ani nemusíte účet v budoucnu vůbec využívat.

V takovém případě nežádejte o platební kartu. 

mBank si na výplatu těchto odměn dává 60 dní, většinou však dostanete své peníze mnohem dříve. Mrkněte na pravidla akce - jsou sepsány jasně a srozumitelně.

Zvažte, zda zůstat

Pokud dosud platíte jakékoliv poplatky za vedení účtu, je čas na změnu. mBank je jedna z prvních bank, které přišly s bezplatnými účty. Že vás nevydusí skryté poplatky, se můžete přesvědčit v sazebníku na straně 4 nebo v tabulce poplatků.

Já jsem si mKonto založil již v roce 2014. Pokud máte jakékoliv dotazy, napište mi do formuláře pod článkem. Nebo si můžete přečíst mou recenzi mKonta.

4 tipy k promo akci

Chci se s vámi podělit o několik tipů. Tak pojďme na to.

  • Pokud zakládáte účet pouze kvůli bonusu, nevyřizujte si k němu platební kartu.
  • Nemáte-li účet v jiné bance, zvolte založení pomocí kurýra.
  • Chcete 300 Kč navíc? Pak je tu pro vás skvělý bonus 300 Kč od ZUNO banky.
  • Při zakládání účtu uveďte do pole "kód akce" číslo "739645954". Pomůžete tak provozu tohoto webu.

Slovo na závěr

Pomohl Vám tento článek a plánujete si mKonto založit? Proveďte to prosím kliknutím na zelené tlačítko "Chci 500 Kč bonus" na konci článku nebo kliknutím na tento odkaz. Nárok na bonus vám samozřejmě zůstane a já dostanu malou odměnu za čas strávený psaním a neustálou aktualizací článku. Předem děkuji :)

Prozkoumat další bonusy Prozkoumat další bonusy
Získejte u mBank 500 Kč bonus za nový účet 3.9 5 23 hlasů, přidejte svůj!
Máte dotaz k bonusu u mBank? Ptejte se
Vyplňte prosím pole označená hvězdičkou (*).
Odpovíme do dvou pracovních dnů na váš email.