Náhledový obrázek článku

Konec ZUNO bonusu i celé banky. Co bude dál?

Tomáš KorábečnýAutor článku

ZUNO je ryze internetová banka. Lákala své klienty nejen na přívětivé a intuitivní bankovnictví, ale také na zajímavé bonusy. Nyní už to neplatí. 21. října 2016 byla ukončena nabídka služeb pro nové klienty. Máte u ZUNO účet? Řekneme si, co vás čeká. Také máme tip, jak z celé situace vytěžit maximum.

Proč končí ZUNO a co bude s klienty?

Zajímá vás, proč ZUNO končí a co bude s klienty? Vše jsme pro vás napsali v článku: Konec ZUNO. Co s vámi bude? Máme tip

Zajímají vás bonusy za založení účtu?

ZUNO myFriends – ukončeno k 5. 10. 2016

Každá banka chce získávat nové klienty. A každá na to jde jiným způsobem. Je skvělé, že ZUNO k této činnosti přistupuje výjimečným způsobem. Dává totiž část peněz přímo svým klientům prostřednictvím akce myFriends Plus (dříve pouze myFriends). Díky této akci si můžete přijít až na 22 500 Kč.

Jak fungovala akce myFriends?

Majitel účtu odešle prostřednictvím internetového bankovnictví svému kamarádovi email. Email obsahuje promo kód, který je pro získání bonusu nutností. Kamarád, který si účet zakládá, pak promo kód uvede při zakládání svého účtu. Jen tento postup je zárukou pro úspěšné obdržení bonusů.

Na rozdíl od akce mBank, ve které má každý klient pořád stejný promo kód, se v ZUNO při každém doporučení generuje jiný promo kód.

Další zajímavé bonusy

Zuno banka nebyla jediná, která poskytovala bonus při založení. Obdobných akcí probíhá několik. Všechny je pro vás sledujeme a jejich aktuální seznam naleznete v našem článku:

Banky, ve kterých dávají bonus za založení účtu

Chci jiný šťavnatý bonus
Chci jiný šťavnatý bonus