Twisto – revoluce v placení

,

Revoluce v placení, to je Twisto. Díky této službě si můžete platbu odložit nebo Twistem dokonce nakoupit. Máte dokonalý přehled o svých útratách a jako bonus vám Twisto vyřídí třeba i reklamace. Co ještě může tato revoluční platební služba nabídnout?

Jak funguje nakupování s Twistem?

Samozřejmě nakupujete, kdykoliv se vám zachce. Veškeré nákupy v rámci jednoho měsíce pak Twisto započítá do měsíčního vyúčtování. Každé vyúčtování jste povinni zaplatit do 14. dne dalšího měsíce.

Pokud zapomenete, nebo peníze nemáte, naúčtuje vám Twisto patřičné poplatky.

Prodloužení splatnosti vyúčtování

V případě prodloužení splatnosti faktury už počítejte s poplatkem. Navíc, chcete-li splatnost odložit například o měsíc, musíte 10 % z částky zaplatit, zbytek platby se odloží. Poplatek za každých odložených 100 Kč činí 5 Kč.

Limit

Výše limitu může být až 25 000 korun. Přesnou výši vám však nastaví Twisto dle vašich možností. Zpočátku se limit může zdát nízký. Postupem času je však možné jej navyšovat, a to právě díky vaší spolehlivosti a včasnému placení faktur. Pokud ovšem neuhradíte fakturu včas, může se vám limit i snížit. Výhodou Twisto účtu je, že vás neustále o limitu informuje, nemusíte se tedy bát jeho přečerpání.

Virtuální účtenka

Twisto má všechny vaše nákupy z eshopů pohromadě. Vše, co jste pomocí něj platili, najdete na jednom místě. Ve svém účtu tedy vidíte i jednotlivé položky vašich nákupů. Můžete si tak snadno své útraty překontrolovat.

Stále je to úvěr

Ačkoliv se Twisto účet zdá jako skvělý způsob placení, pamatujte, že se stále jedná o krátkodobý úvěr. V podstatě je to hezky zabalená kreditka. Proto může Twisto nahlédnout do registru dlužníků.

Twisto Snap

Služba Snap nabízí jednoduché a rychlé placení faktur pomocí ofocení. Jak to funguje? Jednoduše vyfotíte svoji fakturu (tištěnou nebo elektronickou) a zaměstnanci Twisto se postarají o její uhrazení. Je důležité vyfotit fakturu tak, aby na ní byly vidět všechny náležitosti jako je částka, jméno, číslo účtu, variabilní symbol a datum splatnosti.

Po odeslání vyfocené faktury vám na email přijde potvrzení o přijetí. Takto lze hradit různé faktury. Pokud chcete, aby byla vaše faktura hrazena co nejdřív, ne až před datem splatnosti, připište tuto informaci do poznámek a Twisto vám vyhoví.

Služba Snap je součástí Twisto účtu, nelze ji proto využívat bez registrace.

Výhody a nevýhody Twista

 • Přehlednost a skvělé uživatelské rozhraní.
 • Odložení plateb až o 45 dní. Pokud nakoupíte 1. den v měsíci?
 • Žádné skryté poplatky.
 • Informační SMS zprávy a emaily o blížící se splatnosti faktur.
 • Služba Snap umožňující jednoduché a rychlé placení faktur pomocí ofocení.
 • Twisto platební karta a platební náramek.
 • V principu se jedná o kreditní kartu.
 • Rostoucí, ale stále nízký počet partnerských eshopů.
 • Twisto přesně ví, kolik a za co utrácíte.

Platební karta a platební náramek

Twisto karta

Twisto se spojilo s Mastercard a vytvořilo vlastní platební kartu. Díky ní můžete platit jednoduše a hlavně bezpečně.

Platební karta Twisto funguje jako každá jiná karta. Můžete platit všude, kde berou karty Mastercard. A Mastercard berou v podstatě všude. Směle můžete provádět kontaktní i bezkontaktní platby. Online i v kamenných obchodech.

Platby Twisto kartou se zahrnou do měsíčního vyúčtování, které je splatné do 15. dne následujícího měsíce.

Platební náramek

Twisto jako první přichází na trh i s další novinkou. Tou je platební náramek, který je součástí platební karty. Náramek je ze silikonu, voděodolný a hlavně, nemusí se nabíjet. Na výběr je černý nebo fialový.

Pouze přiložíte ruku k platebnímu terminálu a máte zaplaceno. Platby se opět zaznamenávají do vašeho Twisto účtu.

Založení účtu

 1. Založte si Twisto účet online.
 2. Twisto váš účet schválí.
 3. Následně vákreditm kurýr přiveze smlouvu k podpisu.
 4. Užívejte nakupování!

Průběh zakládání je procházka růžovým sadem. Twisto ví, že nikdo nemá čas, a proto v registraci vyžaduje pouze nejnutnější údaje.

Registrace probíhá neuvěřitelně rychle. Když si účet založíte v pondělí dopoledne, můžete už v úterý vesele platit.

Bonus 300 Kč pro naše čtenáře

Při zakládání účtu uveďte promo kód DUOBONUS a po dokončení registrace získáte bonus 300 Kč na své nákupy :)

Založit Twisto
Twisto – revoluce v placení 4.3 5 1

Komentáře (2)

Martinak45

Twisto je podle me super sluzba. Pouzivam ji spise k tomu, aby h mela pekne vsechny platby kartou pohromade i s doklady o koupi, ale uz se mi jednou stalo ze jsem potrebovala prodlouzit splatnost o par dni a za tech par kacek to urcite stoji:) taky kdyby vam chybely nejake drobne do vyplaty, twisto je spolehlive a bez skrytych poplatku.

Pavel Pich

Pěkná recenze Veroniko! Jen dodám malý hack, že pokud chcete při registraci získat 300 kč ve formě kreditů, tak stačí zadat slevový kód při registraci: DUOBONUS

Klidně doplňte do článku. ;-)

Napište komentář

Založit Twisto
Peněžní bonusy

Srovnání půjček

Recenze půjček