Twisto – revoluce v placení

,

Revoluce v placení, to je Twisto. Díky této službě si můžete platbu odložit nebo Twistem dokonce nakoupit. Máte dokonalý přehled o svých útratách a jako bonus vám Twisto vyřídí třeba i reklamace. Co ještě může tato revoluční platební služba nabídnout?

Jak funguje nakupování s Twistem?

Samozřejmě nakupujete, kdykoliv se vám zachce. Veškeré nákupy v rámci jednoho měsíce pak Twisto započítá do měsíčního vyúčtování. Každé vyúčtování jste povinni zaplatit do 15. dne dalšího měsíce.

Prodloužení splatnosti vyúčtování

Pokud na včasnou úhradu nemáte peníze, naúčtuje vám Twisto patřičné poplatky za prodloužení platnosti.

Chcete-li splatnost odložit o měsíc, musíte 10 % z částky zaplatit, zbytek platby se odloží. Poplatek za každých odložených 100 Kč činí 5 Kč.

Že vyúčtování zapomenete uhradit a budou třesky plesky? To se bát nemusíte. Twisto hraje fér a během bezplatné 15denní lhůty vám platbu několikrát připomene.

Limit

Výše limitu může být „neomezená“. Přesnou výši vám nastaví Twisto dle vašich příjmů a výdajů. Spolehlivým klientům Twisto limit postupně navyšuje.

Pokud ovšem neplatíte vyúčtování včas, může vám limit i snížit.

Výhodou Twisto účtu je, že vás neustále o limitu informuje, nemusíte se tedy bát jeho přečerpání.

Virtuální účtenka

Twisto má všechny vaše nákupy z eshopů pohromadě. Vše, co jste pomocí něj platili, najdete na jednom místě. Ve svém účtu tedy vidíte i jednotlivé položky vašich nákupů. Můžete si tak snadno své útraty překontrolovat.

Stále je to úvěr

Ačkoliv se Twisto účet zdá jako skvělý způsob placení, pamatujte, že se stále jedná o krátkodobý úvěr. V podstatě je to hezky zabalená kreditka. Proto může Twisto nahlédnout do registru dlužníků a ve výjimečných případech váš účet ani nemusí schválit.

Twisto Snap

Služba Snap nabízí svým uživatelům jednoduché a rychlé placení faktur pomocí ofocení. Jak to funguje?

Jednoduše vyfotíte svoji fakturu (tištěnou nebo elektronickou) a zaměstnanci Twisto se postarají o její uhrazení. Je důležité vyfotit fakturu tak, aby na ní byly vidět všechny náležitosti jako je částka, jméno, číslo účtu, variabilní symbol a datum splatnosti.

Fotit a odesílat faktury můžete přímo v aplikaci Twisto nebo vyfocenou fakturu zašlete na email plati@twisto.cz. V případě zaslání emailem odesílejte z emailové adresy, kterou máte u Twisto registrovanou.

Výhody a nevýhody Twista

 • Přehlednost a skvělé uživatelské rozhraní.
 • Odložení plateb až o 45 dní. Pokud nakoupíte 1. den v měsíci?
 • Žádné skryté poplatky.
 • Informační SMS zprávy a emaily o blížící se splatnosti faktur.
 • Služba Snap umožňující jednoduché a rychlé placení faktur pomocí ofocení.
 • Twisto platební karta a platební náramek.
 • V principu se jedná o kreditní kartu.
 • Rostoucí, ale stále nízký počet partnerských eshopů.
 • Twisto přesně ví, kolik a za co utrácíte.

Platební karta a platební náramek

Twisto karta

Twisto se spojilo s Mastercard a vytvořilo vlastní platební kartu. Díky ní můžete platit jednoduše a hlavně bezpečně.

Platební karta Twisto funguje jako každá jiná karta. Můžete platit všude, kde berou karty Mastercard. A Mastercard berou v podstatě všude. Směle můžete provádět kontaktní i bezkontaktní platby. Online i v kamenných obchodech.

Platby Twisto kartou se zahrnou do měsíčního vyúčtování, které je splatné do 15. dne následujícího měsíce.

Platební náramek

Twisto jako první přichází na trh i s další novinkou. Tou je platební náramek, který je součástí platební karty. Náramek je ze silikonu, voděodolný a nemusí se nabíjet. Vybrat si můžete mezi černým a fialovým.

Pouze přiložíte ruku k platebnímu terminálu a máte zaplaceno. Platby se zaznamenávají do vašeho Twisto účtu – stejně jako u Twisto karty.

Twisto a Apple Pay

Twisto neotálí. Spolu s několika dalšími bankami spustilo Apple Pay v první vlně. Stalo se tak 19. února 2019.

Co to pro vás znamená? Můžete si užívat Apple Pay a nemusíte měnit banku. Pokud tedy svůj účet vedete v bance, jež jablíčkové platby zatím nezavedla.

Placení prostřednictvím Apple vás u Twisto přijde na 49 Kč měsíčně. Právě 49 Kč je měsíční poplatek za „střední“ tarif, ke kterému získáte Twisto kartu „zdarma“. První 3 měsíce máte zdarma.

Náhled pod pokličku

Co by to bylo za recenzi, kdybych se nepodělil o trochu zákulisí?

Úvodní stránka po přihlášení

Takto vypadá stránka, která vás uvítá po přihlášení.

Úvodní stránka Twisto

Úhrada vyúčtování

Svou útratu nejčastěji zaplatíte platební kartou nebo starým dobrým bankovním převodem.

Uhrazen měsíčního vyúčtování

Přehled vyúčtování

Přehled vyúčtování

Detail vyúčtování

Každé vyúčtování si můžete rozkliknout a připomenout si, kde a za kolik jste v daném měsíci nakoupili.

Detail vyúčtování

Založení účtu

 1. Založte si Twisto účet online.
 2. Twisto váš účet schválí.
 3. Následně vám kurýr přiveze smlouvu k podpisu.
 4. Užívejte nakupování!

Průběh zakládání je procházka růžovým sadem. Twisto ví, že nikdo nemá čas, a proto v registraci vyžaduje pouze nejnutnější údaje.

Registrace probíhá neuvěřitelně rychle. Když si účet založíte v pondělí dopoledne, můžete už v úterý vesele platit.

Bonus 300 Kč (promo kód)

Při zakládání účtu uveďte promo kód 300NASTART a po dokončení registrace získáte bonus 300 Kč na své nákupy :)

Založit Twisto
Twisto – revoluce v placení 4.4 5 1

Komentáře (8)

Dana K.

Já jsem teda spokojená. Používám už od loňska a nemůžu si vynachválit. Žádné poplatky ani penále nemám, protože splácím v termínu. Dokonce byli ochotni mi zaplatit fakturu, na kterou jsem zapomněla a byla po splatnosti. Takže já můžu doporučit.

Marie Novotná

Velké zklamání, objednávku nelze stornovat, naskakují obrovská penále, vyhrožují. V dnešním světě rychlých změn, kdy jsem se setkala s přístupem vrácení již zaplacené faktury, poplatek 10% ze stornované ceny, nebo se 100% stornem rezervované a nezaplacené faktury, je to absolutně nevýhodné a vyděračské. Zastaralý systém 90. let minulého století. Vřele nedoporučuji !!!!! již nikdy.

Mike

Hmm, tak já mám už jednu kreditku. Ta mi bude stačit.

Maks

Již nikdy více. Jsou to podvodníci, vyděrači, penále naskakují rychlostí světla, i když jste napsali, že objednávku rušíte. V neděli dopoledne Vám vyhrožují soudním vymáháním a připadáte si, jako největší dlužník, co půl roku neplatí složenky. Za mě již nikdy...

Miluše

Vše se dá včas a bez problémů řešit.Já jsem spokojena.

Evka

NEDOPORUČUJI !!!!!!!.Zarezervovala jsem lístky na akci a jelikož jsem se nemohla dostavit lístky jsem před samotnou akci chtěla stornovat bohužel mi bylo řečeno že toto nejde a lístky musím i přesto zaplatit . A nejen to za každých pár dnů nezaplacených se velice rychle šplhá penále kdy stále urguji k platbě.Tady už nikdy více !!!!!

Petr - Twisto.cz

Přes Twisto nerezervujete, ale nakupujete. Je to jasně uvedeno v košíku a podmínkách nákupu. Storno musíte řešit s prodejcem a pokud má v podmínkách, že to nejde, tak s tím Twisto nic nezmůže. V tomto případě opravdu není na vině Twisto. Na zaplacení máte vždy 14 dnů a ano, pak skutečně naskakuje penále.

Petr z Twista

Sch

Ale je to pěkně drahá kreditka...

Sami dávají příklad výpočtu odložení platby 3000,- o 1 měsíc a RPSN je 72,9% tak na to pozor.

Tomáš - DuoFinance.cz

Není co dodat. Člověk by si měl hlídat, kolik a za co utrácí, aby nemusel tyhle úroky platit.

Martinak45

Twisto je podle me super sluzba. Pouzivam ji spise k tomu, aby h mela pekne vsechny platby kartou pohromade i s doklady o koupi, ale uz se mi jednou stalo ze jsem potrebovala prodlouzit splatnost o par dni a za tech par kacek to urcite stoji:) taky kdyby vam chybely nejake drobne do vyplaty, twisto je spolehlive a bez skrytych poplatku.

Napište komentář

Založit Twisto