Povinné ručení

,

Pořád a stále dokola ze všech stran. Pojištění automobilu je jednou z nejčastěji řešených záležitostí poslední doby. Neustále slyším, jak se kolem mě někdo baví o tom, kolik zrovna platí na svém „povku“. Má to svůj smysl nebo ne? Je odůvodněný dnešní boom internetových srovnávačů? Pojďme se na to podívat. Chcete-li povinné ručení rovnou spočítat, klikněte zde.

Proč to jde levněji?

Dnešní konkurenční boje pojišťoven, nabízejí klientům ideální prostředí pro výběr lepšího a levnějšího pojištění. Projevuje se i upadající zájem o uzavírání smluv na pobočkách, či u zprostředkovatelů. Toto vše zapříčiňuje, že v předešlých letech velmi mnoho Čechů ušetřilo na povinném ručení.

Internet vs. pobočka

Rychlá doba přináší rychlé řešení. Jsou však ty rychlé, také správné? Ano. Těžko se hledá alespoň jeden důvod, proč by člověk běhal po pobočkách. Je vám to snad příjemné? Jde spíše o ztrátu času.

Internetové srovnávače také nabízejí ve většině případů výhodnější ceny než samotní zprostředkovatelé, či pobočky. Připočtěme si vyřízení nejlepší nabídky v 5 minutách. Smlouvu a zelenou kartu do druhého dne. Může to být jednodušší?

Jaký srovnávač vybrat?

Zkusili jste do vyhledávače napsat povinné ručení? Zaskočilo vás 15 srovnávačů, a z toho každý nejlepší? Vesměs si můžeme říci, že na výběru zase tak nezáleží. Avšak to vám moc nepomůže. Osobně vám doporučuji stránku epojisteni.cz.

Jde o zřejmě největší stránku nabízející srovnání povinných ručení. Ve velikosti je síla, a ta právě vám jen přilepší. S touto stránkou také spolupracujeme a jejich kalkulačku povinného ručení naleznete v sekci kalkulačky.

Na co nezapomenout?

Není mnoho věcí, které lze pokazit. Staré pojištění lze vypovědět nejpozději do 6 týdnů před výročím. Výročí chápeme jako datum počátku platnosti smlouvy.

Existují i jiné možnosti jak smlouvu uzavřít. Pro více informací napište na náš email. Pokud to bude třeba, nechejte si vyžádat potvrzení o bonusech. Nezapomeňte! Pojištění platí i ve výpovědní lhůtě.

Zkusit si porovnat své povinné ručení pro vás může být jen výhodné.

Chci výhodné povinné ručení
Povinné ručení 4 5 1 1 hlas, přidejte svůj!

Komentáře (0)

Zatím žádné komentáře. Změňme to!

Napište komentář

Chci výhodné povinné ručení
Máte zájem o povinné ručení?
Vyplňte prosím všechna pole.