Opravdu potřebujete realitního makléře?

David Talpa

Prodáváte nemovitost a nechcete platit provizi realitní kanceláři? Server bezrealitky.cz nabízí inzerci nemovitostí, jehož prostřednictvím můžete prodat dům či byt, nebo nabídnout tyto prostory k pronájmu.

Co bezrealitky.cz nabízí?

Jak už název webu napovídá, bezrealitky.cz je internetové tržiště s nemovitostmi, jehož prostřednictvím můžete snadno prodat či pronajmout nemovitost bez prostředníka. V tomto případě bez realitní kanceláře.

Server nenabízí jen inzerci, za poplatek si můžete nechat vyhotovit nájemní či kupní smlouvu. V případě potřeby využijte právního a hypotečního poradenství, které nabízí veškerou přípravu dokumentací až po návrh splátkového kalendáře hypotéky.

Služby bezrealitky.cz

 • Inzerce pronájmu či prodeje nemovitosti
 • Nájemní smlouva online
 • Ověření bezdlužnosti nájemce
 • Online odhad nájmu
 • Focení nemovitostí
 • Virtuální prohlídka nemovitosti
 • Online průvodce pronájmem

Jak prodej probíhá?

Základem prodeje je jednoduchá a přehledná inzerce. Vkládání i vyhledávání inzerátů je velmi snadné. Inzerát by měl být výstižný a stručný, nezapomeňte přiložit více fotografií ve vysoké kvalitě, váš inzerát bude mnohem lákavější.

Pro budoucí majitele nemovitostí je k dispozici přehledná mapa, která usnadňuje vyhledávání. Podle vámi zadaných kriterií vám zobrazí pouze tu oblast, kterou skutečně hledáte.

Cena za inzerci

Server nabízí 3 balíčky inzerce pro pronájem a 4 balíčky inzerce v případě prodeje. U pronájmu je cena za základní balíček stanovena na 199 Kč, u prodeje to je 299 Kč.

Každý balíček má stanovenou jinou dobu platnosti inzerátu. Pro příklad, u základního balíčku v případě pronájmu je platnost inzerátu 1 měsíc. Balíčky se liší doplňkovými službami. Jako všude zde platí přímá úměra. Čím dražší balíček, tím kvalitnější a rozsáhlejší možnosti propagace vašeho inzerátu.

Blog bezrealitky.cz

Pokud máte stále dojem, že je prodej nemovitosti bez realitní kanceláře nad vaše síly, doporučuji se podívat na blog bezrealitky.cz.

Naleznete zde nespočet článků na téma realit, bydlení, pronájmu a spousty zajímavých tipů pro nájemníky, kupující i majitele nemovitostí. Díky blogu si tak můžete odpovědět na řadu otázek týkajících se prodeje a následného inzerování.

Hlavní výhody inzerování

 • Ušetříte spoustu peněz – žádná provize realitní kanceláři
 • Velký počet příchozích návštěvníků
 • Jednáte přímo s majitelem
 • Transparentní, jednoduchý a férový realitní trh

Slovo na závěr

Pokud se rozhodnete prodat či pronajmout nemovitost přes server bezrealitky.cz, určitě neprohloupíte. Při inzerci se k ničemu nezavazujete, nabídku můžete kdykoliv stáhnout.

Tato služba si rozhodně své místo na trhu s realitami zaslouží. Představuje kvalitní a cenově dostupnou alternativu prodeje nemovitostí bez zapojení třetí strany.

Vytvořit inzerát

Komentáře (7)

Petr napsal

Na Bezrealitky jsem našel kupce pro svoji nemovitost a dále i podnájem pro sebe. Co se mi ale nelíbí, tak je v poslední době degradace firmy, kdy jde na ruku realitním kancelářím a nechává na stránkách inzerovat inzeráty i od realitek (agentur), tudíž s provizí. A přitom původně se tváří, že jde o systém bez zprostředkovatele:-/

Petra napsal

Bezrealitky nechává inzerovat nemovitosti dlouho poté, kdy už je nabídka pryč. Majitelé, které jsme navštívili osobně nám potvrdili, že už inzrát stáhli před 3mi týdny. Registrace, abyste mohli majiteli napsat stojí 299 Kc. Kdy vlastne kupujete vzduch. Protoze napisete na inzerát, který už není aktvní. Podle mě to je podvod.

Tomas Vasicek napsal

Velka nespokojenost, Bezrealitky.cz nedodrzuji obchodni podminky i pres to, ze si inzeraty zakoupite. Mysli si, ze kdyz si obchodni podminky jednostranne zmeni, tak muzou ze zakaznika ziskat vice penez - urcite nedoporucuji!

Svobodova napsal

Bohužel tuto spokojenost nemohu potvrdit. Prodej bytu probíhal následovně. Zadala jsem inzerat, a ozvali se zájemci přes odpovědní formulář. Bylo jich asi 8, a když jsem jim napsala telefonní číslo abychom se domluvili na prohlídce, volali mi z jiného čísla, než měli uvedeno a byli to makléři. Takže to můžu dát telefon rovnou do inzeratu a je to stejné. Navíc se mi může ozvat i běžný člověk, skutečný kupující, který se přes odpovědní formulář neozve (musel by totiž uhradit poplatek 99.-). Myslím že ten poplatek nikdo hradit nechce a tak bezrealitky brzy bude muset změnit strategii, nebo skončí špatně.

Václav Římal napsal

Tenhle článek není recenze, ale spíš je napsaný jako reklama (včetně přímého odkazu na vytvoření inzerátu vpravo). Opomíjí se zde například fakt, že pro kontaktování majitele na serveru bezrealitky.cz je třeba si za 99 Kč aktivovat účet. (Je ovšem možné, že v době vzniku tohoto článku to ještě nutné nebylo.) Čehož si majitel při tvorbě inzerátu nemusí být vědom. Pokud to ví, může na sebe dát kontakt přímo do textu inzerátu.

Lenka Přenosilová napsal

Dobry den,

Chci se jen mrknout na prodeje chat okolí Brna, Vyskova, Kroměříže, Prostejova, Olomouce, To si musim dát inzerat

Napsat komentář

KomentářKomentáře ručně schvalujeme. Proto buďte trpěliví, než se váš komentář zobrazí. Díky.
Jméno
Email
Vytvořit inzerát