Opravdu potřebujete realitního makléře?

, David Talpa

Prodáváte nemovitost a nechcete platit provizi realitní kanceláři? Server bezrealitky.cz nabízí inzerci nemovitostí, jehož prostřednictvím můžete prodat dům či byt nebo nabídnout tyto prostory k pronájmu.

Co server bezrealitky.cz nabízí?

Jak už název webu napovídá, bezrealitky.cz je internetové tržiště s nemovitostmi, jehož prostřednictvím můžete snadno prodat či pronajmout nemovitost bez prostředníka. V tomto případě realitní kanceláře.

Server nenabízí jen inzerci, za poplatek si můžete nechat vyhotovit nájemní či kupní smlouvu. V případě potřeby využijte právního a hypotečního poradenství! To nabízí veškerou přípravu dokumentací až po návrh splátkového kalendáře hypotéky.

Jak prodej probíhá?

Základem prodeje je jednoduchá a přehledná inzerce. Vkládání i vyhledávání inzerátů je velmi snadné. Inzerát by měl být výstižný a stručný, nezapomeňte přiložit více fotografií ve vysoké kvalitě, váš inzerát bude mnohem lákavější.

Pro budoucí majitele nemovitostí je k dispozici přehledná mapa, která usnadňuje vyhledávání. Podle vámi zadaných kriterií vám zobrazí pouze tu oblast, kterou skutečně hledáte.

Cena za inzerci

Server nabízí 4 balíčky inzerce. Cena nejlevnějšího balíčku je stanovena na 199 Kč za jednu inzerci. Nejdražší balíček je vyjde na 999 Kč.

Všechny balíčky jsou na neomezenou dobu a váš inzerát bude viset, jak dlouho jen chcete. Balíčky se liší doplňkovými službami. Jako všude zde platí přímá úměra. Čím dražší balíček, tím kvalitnější a rozsáhlejší možnosti propagace vašeho inzerátu.

Blog bezrealitky.cz

Pokud máte stále dojem, že je prodej nemovitosti bez realitní kanceláře nad vaše síly, doporučuji se podívat na blog bezrealitky.cz.

Na blogu si mužete odpovědet na řadu otázek tykajících se prodeje a následného inzerování.

Hlavní výhody inzerování

  1. Ušetříte spoustu peněz – žádná provize realitní kanceláři.
  2. Velký počet příchozích návštěvníků.
  3. Jednáte přímo s majitelem.

Slovo na závěr

Pokud se rozhodnete prodat či pronajmout nemovitost přes server bezrealitky.cz, určitě neprohloupíte. Při inzerci se k ničemu nezavazujete, nabídku můžete kdykoliv stáhnout.

Tato služba si rozhodně své místo na trhu s realitami zaslouží. Představuje kvalitní a cenově dostupnou alternativu prodeje nemovitostí bez zapojení třetí strany.

Vytvořit inzerát

Komentáře (2)

Lenka Přenosilovánapsal(a)…

Dobry den,

Chci se jen mrknout na prodeje chat okolí Brna, Vyskova, Kroměříže, Prostejova, Olomouce, To si musim dát inzerat

Karel Vnapsal(a)…

Jen si musíte dát pozor, protože na tomto serveru se nabízí i nemovitosti a pozemky které nepatří tomu kdo to inzeruje a vlastně podporují prodání nemovitosti lidem, kteří o tom nevědí.

A server se tváří, že s tím nemá nic společného a klidně vám zprostředkuje prodej střechy nad hlavou. Proto POZOR

Napište komentář

Vytvořit inzerát