Opravdu potřebujete realitního makléře?

, David Talpa

Prodáváte nemovitost a nechcete platit provizi realitní kanceláři? Server bezrealitky.cz nabízí inzerci nemovitostí, jehož prostřednictvím můžete prodat dům či byt, nebo nabídnout tyto prostory k pronájmu.

Co bezrealitky.cz nabízí?

Jak už název webu napovídá, bezrealitky.cz je internetové tržiště s nemovitostmi, jehož prostřednictvím můžete snadno prodat či pronajmout nemovitost bez prostředníka. V tomto případě bez realitní kanceláře.

Server nenabízí jen inzerci, za poplatek si můžete nechat vyhotovit nájemní či kupní smlouvu. V případě potřeby využijte právního a hypotečního poradenství, které nabízí veškerou přípravu dokumentací až po návrh splátkového kalendáře hypotéky.

Služby bezrealitky.cz

 • Inzerce pronájmu či prodeje nemovitosti
 • Nájemní smlouva online
 • Ověření bezdlužnosti nájemce
 • Online odhad nájmu
 • Focení nemovitostí
 • Virtuální prohlídka nemovitosti
 • Online průvodce pronájmem

Jak prodej probíhá?

Základem prodeje je jednoduchá a přehledná inzerce. Vkládání i vyhledávání inzerátů je velmi snadné. Inzerát by měl být výstižný a stručný, nezapomeňte přiložit více fotografií ve vysoké kvalitě, váš inzerát bude mnohem lákavější.

Pro budoucí majitele nemovitostí je k dispozici přehledná mapa, která usnadňuje vyhledávání. Podle vámi zadaných kriterií vám zobrazí pouze tu oblast, kterou skutečně hledáte.

Cena za inzerci

Server nabízí 3 balíčky inzerce pro pronájem a 4 balíčky inzerce v případě prodeje. U pronájmu je cena za základní balíček stanovena na 199 Kč, u prodeje to je 299 Kč.

Každý balíček má stanovenou jinou dobu platnosti inzerátu. Pro příklad, u základního balíčku v případě pronájmu je platnost inzerátu 1 měsíc. Balíčky se liší doplňkovými službami. Jako všude zde platí přímá úměra. Čím dražší balíček, tím kvalitnější a rozsáhlejší možnosti propagace vašeho inzerátu.

Blog bezrealitky.cz

Pokud máte stále dojem, že je prodej nemovitosti bez realitní kanceláře nad vaše síly, doporučuji se podívat na blog bezrealitky.cz.

Naleznete zde nespočet článků na téma realit, bydlení, pronájmu a spousty zajímavých tipů pro nájemníky, kupující i majitele nemovitostí. Díky blogu si tak můžete odpovědět na řadu otázek týkajících se prodeje a následného inzerování.

Hlavní výhody inzerování

 • Ušetříte spoustu peněz – žádná provize realitní kanceláři
 • Velký počet příchozích návštěvníků
 • Jednáte přímo s majitelem
 • Transparentní, jednoduchý a férový realitní trh

Slovo na závěr

Pokud se rozhodnete prodat či pronajmout nemovitost přes server bezrealitky.cz, určitě neprohloupíte. Při inzerci se k ničemu nezavazujete, nabídku můžete kdykoliv stáhnout.

Tato služba si rozhodně své místo na trhu s realitami zaslouží. Představuje kvalitní a cenově dostupnou alternativu prodeje nemovitostí bez zapojení třetí strany.

Vytvořit inzerát

Komentáře (4)

Svobodovanapsal(a)…

Bohužel tuto spokojenost nemohu potvrdit. Prodej bytu probíhal následovně. Zadala jsem inzerat, a ozvali se zájemci přes odpovědní formulář. Bylo jich asi 8, a když jsem jim napsala telefonní číslo abychom se domluvili na prohlídce, volali mi z jiného čísla, než měli uvedeno a byli to makléři. Takže to můžu dát telefon rovnou do inzeratu a je to stejné. Navíc se mi může ozvat i běžný člověk, skutečný kupující, který se přes odpovědní formulář neozve (musel by totiž uhradit poplatek 99.-). Myslím že ten poplatek nikdo hradit nechce a tak bezrealitky brzy bude muset změnit strategii, nebo skončí špatně.

Václav Římalnapsal(a)…

Tenhle článek není recenze, ale spíš je napsaný jako reklama (včetně přímého odkazu na vytvoření inzerátu vpravo). Opomíjí se zde například fakt, že pro kontaktování majitele na serveru bezrealitky.cz je třeba si za 99 Kč aktivovat účet. (Je ovšem možné, že v době vzniku tohoto článku to ještě nutné nebylo.) Čehož si majitel při tvorbě inzerátu nemusí být vědom. Pokud to ví, může na sebe dát kontakt přímo do textu inzerátu.

Lenka Přenosilovánapsal(a)…

Dobry den,

Chci se jen mrknout na prodeje chat okolí Brna, Vyskova, Kroměříže, Prostejova, Olomouce, To si musim dát inzerat

Karel Vnapsal(a)…

Jen si musíte dát pozor, protože na tomto serveru se nabízí i nemovitosti a pozemky které nepatří tomu kdo to inzeruje a vlastně podporují prodání nemovitosti lidem, kteří o tom nevědí.

A server se tváří, že s tím nemá nic společného a klidně vám zprostředkuje prodej střechy nad hlavou. Proto POZOR

Napište komentář

Vytvořit inzerát