Vyraz lovit zážitky se slevou 800 Kč na Airbnb!

,

Airbnb je fenomén. A co když se k tomu ještě přidá sleva 800 Kč na první ubytování? Pojďme si říct, jak ji můžeš během dvou minut získat.

Ve zkratce o Airbnb

Airbnb bývá často označováno jako kříženec CouchsurfinguBooking.com. Od Couchsurfingu si Airbnb převzalo možnost ubytovat se u místních doma. Od Booking.com zase možnost vybrat si z široké nabídky ubytování takovou, která bude přesně odpovídat tvým požadavkům.

Získej slevu 800 Kč

Protože jsou si v Airbnb jistí kvalitou nabízených služeb, nabízí každému novému cestovateli uvítací bonus ve výši 800 Kč. Bonus ti Airbnb vyplatí ve formě cestovních kreditů.

Co jsou cestovní kredity

Cestovní kredity jsou jinak řečeno slevový kupón.

Jak získat 800 Kč slevu?

Pro získání slevy tě musí doporučit některý z cestovatelů. Samozřejmě tě rád doporučím. Stačí kliknout na tento odkaz (nebo jakékoliv zelené tlačítko v článku) a cestovní kredity na tebe budou po registraci čekat.

Uplatnění slevy

Během procesu rezervace bude z ceny za ubytování odečteno zmíněných 800 Kč. Easy game.

Splnění oprávněné rezervace

Pro uplatnění slevy je potřeba provést tzv. oprávněnou rezervaci. To je každá rezervace, která dosáhne výše alespoň $61 (cca 1350 Kč). Více přímo na Airbnb.

Na závěr

Oproti hostelům tě obvykle čeká rodinné zázemí, příjemnější cena a více soukromí. Taky je příjemné vědět, že se během pobytu můžeš obrátit na svého hostitele. V drtivé většině případů ti rád pomůže.

Airbnb píše nezapomenutelné příběhy. Tak hurá na cestu!

Chci slevu 800 Kč
Vyraz lovit zážitky se slevou 800 Kč na Airbnb! 4.5 5 1 4 hlasy, přidejte svůj!

Komentáře (1)

Terka

Sleva se hodila a airbnb je boží :)) T.

Napište komentář

Chci slevu 800 Kč